Więzadło krzyżowe przednie o podwyższonym sygnale i pogrubiałe
Badanie MR lewego stawu kolanowego. Więzadło krzyżowe przednie o podwyższonym sygnale, pogrubiałe-uszkodzenie ll stopnia. Więzadło poboczne piszczelowe otoczone płynem, pogrubiałe, o podwyższonym sygnale w odcinku proksymalnym - uszkodzenie ll/lll stopnia. Uszkodzenie ll stopnia rogu tylnego łękotki przysrodkowej ze szczeliną przytorebkowa. Co to znaczy? Proszę o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie wyniku mr z bezposrednim badaniem lekarskim, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępwoanie,. proponuję udac sie do lekarza zlecajcago powyzsze badane,.