Wodniste, obfite i przezroczyste upławy o nieprzyjemnym zapachu u 20-latki

Mam 20lat,u ginekologa,bywam co pół roku na wizycie kontrolnej,podczas której mam cytologię,krew i usg piersi(dziwnie że usg w wieku 20 lat tak często?)Jestem osobą czystą,a o higienę okolic intymnych dbam.Stosuję antykoncepcję od 3lat.Mam zdiagnozowana nadżerkę,jest ona niewielka.Leków na grzyby i wirusy do stosowania dopochwowego mam mnóstwo,babeczka dopisuje kolejne ale zawsze mam coś:wczesniej białe serwatkowe a teraz wodniste,obfite przezroczyste i cuchnące upławy.Proszę o jakaś pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Konieczna jest ponowna wizyta u specjalisty ginekologa.