Wpływ bulimii na wchłanianie się tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie, chciałam zapytać, czy bulimia ma wpływ na wchłanianie się tabletek antykoncepcyjnych? Zaznaczę, że jeśli już trafi mi się atak, to zawsze przynajmniej 12 godzin od przyjęcia tabletki.Choruje od ponad 4 lat, teraz jest już lepiej, jestem pod opieką psychologa. Od 4 miesięcy stosuję tabletki ZOELY, nie mam żadnych skutków ubocznych, tylko zastanawia mnie, czy tabletki się wchłaniają, czy lepiej byłoby przejść na stosowanie zastrzyków hormonalnych? Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Wymioty 12 godzin po przyjęciu tabletki nie mają wpływu na jej wchłanianie. Tabletki hormonalne wchłaniają się około 4 godziny. Oczywiście proszę pozostać pod stałą opieką specjalistów. Pozdrawiam.