Wpływ picia wody na wagę ciała

Witam, mam 18 lat. 158 cm wzrostu i ważę 41 kg. Chciałabym przytyć w zdrowy sposób, bo jestem przeraźliwie chuda. Czy np ilość wody spożywanej w ciągu doby ma na to wpływ?Jakie są inne sposoby?

Woda nie zawiera kalorii, więc nie można od niej przytyć. Warto ją pić ze względów zdrowotnych.

Aby zdrowo przytyć należy spożywać więcej kalorii. Produktami, które można bezpiecznie spożywać w dużej ilość są: rośliny strączkowe, kasze, makaron pełnoziarnisty, ryż brązowy. Dużą ilość kalorii zawierają ryby i mięso.

Jedzenie fast foodów, chipsów i słodyczy w nadmiernych ilościach nie jest wskazane. Nawet dla osób, które chcą przytyć.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl