Wstręt do jedzenia i mdłości jako objawy ciąży

miesiąc temu miałam przez 2tyg mdlosci i wstręt do niektórych lubianych potraw.Myślałam że to ciąża zrobiłam test i wyszedł negatywny.dostałam okresu a wyglądał on następująco:pierwsza doba-lekko rozowe,potem brazowe przez 2dni a potem jak normalny okres przez 3dni.Wtedy piersi przed okresem bolały lecz po wcale nie przestały boleć.Później objawy tj. wymieniłam wcześniej i doszły widoczne zyly na piersiach,senność.Cykl trwał 19dni a później przez 6dni miałam plamienie brazowe.Nie Zabezpieczam si

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy i dolegliwości mogą aczkoleiwk nie musza być wynikiem wczesnej ciąży. W sytuacji gdy wynik testu ciążowego jest ujemny i pojawił się okres nie można podejrzewać ciąży.