Wstyd przed stosunkami seksualnymi

Wstydze się uprawiać seks ! Gdy jestem podniecona robie się bardzo wilgotna :/ aż za bardzo. To jest bardzo krępujące. Można coś z tym zrobić ?

Dzień dobry.

Lubrykacja jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem i nie ma powodu, by się wstydzić fizjologicznej reakcji organizmu. Można też dodać, że dla mężczyzny może być dodatkowo "motywująca", bo świadczy przecież o jego seksualnej atrakcyjności.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nawilżenie pochwy jest naturalną i prawidłową oznaką podniecenia - objawem Pani dobrego zdrowia. Jest problemem, jeśli to nawilżenie nie występuje.

Pozdrawiam!