Wszczepienie stentów do prawostronnych żył biodrowych

Miałam wszczepienie stentow do prawostronnych zyl biodrowych. Cały czas odczuwam bol w krzyżach jak chodzę siedze leze! Czy to normalne? Jak tak to przez jaki czas ten bol moze sie utrzymywać zabieg miałam 17.03 Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból nadal się utrzymuję proszę koniecznie udac się ponownie do lekarza wykonującego zabieg. Konieczna jest kontrola i sprawdzenie od czego ten ból pochodzi.