Wybrzuszenie po prawej stronie od kręgosłupa u 8-miesięcznego dziecka

Witam,proszę powiedzieć do jakiego lekarza powinnam się udać z 8 miesięcznym dzieckiem u którego zauwazylam wybrzuszenie po prawej stronie od kręgosłupa? Piecki ma lekko w lodeczke, chce to skontrolować i nie wiem gdzie. Nasza Pediatra odpada.

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani lekarz pediatra po badaniu stwierdzi gdzie najlepiej się udać. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Z samego opisu sugerowałbym udania się do lekarza ortopedy.