Wyciek z piersi o kolorze zielonym

mam wyciek z lewej piersi sutka koloru zielonego co to może być

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy, które Pani prezentuje są bardzo niepokojące i wymagają pilnego zbadania przez lekarza. Proszę nie zaniedbywać tego i zgłosić się niezwłocznie do swojego lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i wdrożenia odpowiedniej diagnostyki tj. badanie ultrasonograficzne, mammografia, badanie przez specjalistę chorób piersi. Pozdrawiam