Wydaje mi się, że wydalam spermę z moczem - co robić?

Dzień dobry. Mam taki oto problem: zauważyłem, że podczas sikania, a powiedzmy, że robię to 3 razy dziennie... codziennie... sikam razem ze spermą... opróżniam się z niej... np. po tygodniu spotykam się ze swoją partnerką i nie mogę dojść, bo czuję się w pewnym sensie opróżniony... Nie masturbuję się, bo oczywiście wolę z nią spędzić kilka miłych chwil, ale co mam zrobić, jak przez to sikanie pozbywam się spermy i nie mogę dojść? Nie wiem, co mam robić, przecież to coś jest nie tak.... proszę o wyczerpującą odpowiedź, co to może być... nie stać mnie, aby udać się do lekarza... prywatnie... Nie wiem, czy jest taka potrzeba, może to normalne, ale raczej nie... Moja partnerka już staje na głowie, żeby mi zrobić dobrze i abym miał erekcję... Fatalnie się z tym czuję, mam wrażenie, że nie jestem w pełni facetem. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

nie musi Pan się udawać prywatnie do lekarza. Wystarczy udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o badanie ogólne moczu. Badanie to wykryje obecność plemników (jeśli ma Pan rację) albo wykaże inną  patologię, np.: białkomocz, ropomocz, bakteriurię itp. Wynik tego badania najlepiej określi dalsze postępowanie i wyjaśni, czy zaburzenia ejakulacji biorą się właśnie stąd. Badanie to, nawet prywatnie, jest tanie, więc lekarz rodzinny bezproblemowo powinien je zlecić