Wydzielina z krwią po zakończeniu okresu

Witam, mam 20 lat. Właściwie zawsze miałam regularne miesiączki i żadnych problemów intymnych. W tym miesiącu okres miałam w spodziewanym terminie i trwał tyle co zawsze. Jednak tym razem jest coś nie tak. Po 3 dniach od jego zakończenia pojawiła się wydzielina z krwią. Czego to mogą być objawy? Czy może być to oznaka ciąży? 3 tyg. temu podczas zbliżenia nie użyłam zabezpiecznia, ale do wytrysku nie doszło. Proszę o szybką odpowiedź.

Jeśli są wątpliwości co do ciąży to proponuję wykonać test ciążowy. Plamienie w pierwszej fazie cyklu może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub zmianami w endometrium- dlatego jeśli będą pojawiały się w kolejnych cyklach to proponuję zgłosić się do ginekologa.