Wydzielina z penisa i ból podczas oddawania moczu

Witam serdecznie! Piszę, ponieważ mam problem z penisem. Od 5 dni jestem na Sri Lance i wczoraj wieczorem po powrocie do hotelu zauważyłem, że z prącia wydostaje mi się coś jakoby nasienie z odrobiną ropy. Po przespanej nocy stwierdziłem, że to nie ustaje i czuję się z tym dosyć niekomfortowo, do tego podczas oddawania moczu czuję lekki ból. Nie odbyłem żadnego stosunku z przypadkową partnerką ani nic w tym stylu. Dodać mogę, że choć na 5 gwiazdek toalety są nieco zapuszczone, woda nadaję się tylko do mycia i ogólnie jest jeden wielki s***. Proszę o poradę, co zrobić i cóż to może być takiego. Po powrocie od razu udam się do lekarza, lecz to dopiero za 9 dni. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Objawy, które Pan opisuje, wskazują niestety na zakażenie dróg moczowo-płciowych, które wymaga włączenia farmakoterapii. W tym celu wskazana jest niestety wizyta u lekarza, najlepiej nie czekać jednak do powrotu do kraju, tylko skorzystać z pomocy lekarskiej na miejscu - każdy hotel ma zapewnioną opiekę lekarza. Do czasu zakończenia kuracji proszę powstrzymać się również od stosunków płciowych z Partnerką. Jeżeli w trakcie wystąpienia objawów współżył Pan, być może konieczne będzie równoczesne leczenie także Partnerki. Mimo wszystko życzę udanego wypoczynku!

Pozdrawiam