Wydzielina z ran po operacji złamanej nogi

witam mąż mial wypadek na nartach złamał noge prawa operacja sruby blacha teraz rana sie goi ale z strupka leci płyn lekko zółtawy (cwiczy noge) bezzapachowy ale zawsze po wysiku lub po nocy sa małe plamki czy ten plyn to cos powaznego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To płyn surowiczy.Podczas ruchu i ćwiczeń dochodzi do napinania skóry i drażnienia strupa w miejscu gojącej się rany. Jeśli brak przy tym świeżego obrzęku, zaczerwienienia oraz bólu, nie ma powodów do niepokoju.