Wykonanie tatuażu po chemioterapii

Witam.mam pytanie odnośnie tatuażu a mianowicie 17 września 2014 wzięłam czwartą i ostatnią chemię.czy po takim czasie mogę zrobić sobie tatuaż?pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli ma Pani stabilne wyniki po chemioterapii i brak cech wznowi i lekarz prowadzący nie będzie miał przeciwwskazań to nie ma problemu. Zalecam poczekać do kontroli u lekarza onkologa i wyjaśnienie watpliwosci. Pozdrawiam