Wymioty a obecność wysypki w okolicach piersi

witam w piątek miałam wymioty oraz silną biegunkę, myślałam że to tak zwana grypa żołądkowa ponieważ kolega własnie w pracy ją przechodził, dziś natomiast dostałam wysypki w okolicach piersi i prawego boku, są to czerwone płaskie plamki ... co może być przyczyną wysypki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do lekarza dermatologa celem wykonania badania i ustalenia diagnozy. Pozdrawiam.