Wynik badań z obciążeniem glukozy

Odebrałam dziś wyniki badań z obciążeniem glukozą 75g oraz TSH. Insulinę na czczo mam 17,40 po godzinie 113,60 a po dwóch 80,40. Glukoza na czczo wynosi 91 po godzinie 133,0 a po dwóch 79,0, TSH wynisło 2,193 dodam, że mam początki hashimoto i podejrzenie wygasających jajników. Wizytę u endokrynologa mam dopiero za miesiąc czy mam powody do niepokoju?

Lek. Krzysztof Szmyt

Wita, wyniki nie wskazują na żadne nieprawidłowości. Pozdrawiam