Wynik badania CT klatki piersiowej 33-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację CT-klatki piersiowej: "Nadwarstwienia opłucnych szczytowych oraz zmiany włóknisto-guzkowe w obu szczytachW obu płucach nieliczne,rozsiane pęcherze rozedmowe-największy u podstawy prawego płuca średnicy 20mm oraz niewielkie obszary rozedmy centrilobularnej w segmentach 6.W obu płucach rozsiane zmiany drobnoguzkowe-największy guzek 7x5mm w prawym szczyciePowiększonych węzłów chłonnych w zakresie wnęk śródpiersia nie uwidocznionoPłynu w jamach opłucnych nie uwidoczniono. ".

Witam serdecznie,

Wynik badania analizując opis świadczyć może o dosadnie. Należy skonfrontować to z obrazem klinicznym oraz badaniem fizykalnym, po którym można dopiero postawić ostateczne rozpoznanie.
Dlatego wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub pulmonologiem celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.