Wynik badania krwi 8-letniego dziecka do analizy

Prosze o interpretacje wyników mojej 8 letniej córki.Dwa tygodnie temu skonczyła brac antybiotyk bo miała zapalenie gardła.i po tym czasie zrobiłam jej te badania.Erytrocyty 5,28mln/ul(norma 3,90-5,20),Limfocyty 57%(norma25-50) ,Monocyty 10,1%(norma 1,0-6,0)tsh 5,260(norma 0,270-4,200)wszystkie inne wyniki sa ok,czesto oddaje mocz,zdarzaja sie biegunki i bóle brzucha oraz zdarza sie ze swedzi ja skóra,Co jej moze byc?prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i wymagają doprecyzowania. Sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ wyniki moa sugerować niedoczynność tarczycy. Pozostałe wyniki mogą odpowiadać reakcji zapalnej lub infekcji.