Wynik badania MR piersi 52-latki

Witam, jestem po badaniu MR piersi. Prosze o interpretacje.W piersi lewej pojedyncze torbiele o sr do 7mm oraz w cz centralnej skape zmiany dysplastyczne o slabym wzmocnieniu kontrastowym do ok 80% o lagodnej charakterystyce krzywej. BI-RADS 2. Ocena mikrozwapnien poza mozliwosciami MR. Doly pachowe w normie.

Witam! Wynik badania piersi jest prawidłowy. Zarówno torbiele jak i zmiany dysplasyczne mają charakter łagodny, powstają zazwyczaj w wyniku wahań poziomu hormonów.