Wynik badania nasienia a stosowanie leków

Witam robiłem badanie ;test wiązania hialuronianem(kwasem hialuronowym) HBA,ICD wynik 76% nasienia związanego z kwasem hialuronowym ,lekarz przepisał mi zażywanie leku UNDESTOR TESTOCAPS w działanich nie pożądanych jest napisane "niedobór plemników w nasieniu" a drógi lek to PROFERTIL na wzmocnienie nasienia pozostałe wyniki w normie.Czy zażywać te hormony lekarz powiedział że wynik 76% mieści się w normie a lek UNDESTOR ma doś dużo skutków ubocznych.Jeden lek wyklucza drugi pozdrawiam Piotr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zalecona terapię. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.