Wynik badania TSH u 26-latki

Witam Mam 26 lat i niedawno i to całkowicie przez przypadek kazano mi zrobić badanie na TSH. Wynik jest 76,24 co on oznacza?? Pozdrawiam
26 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podała Pani norm dla swojego laboratorium ale wynik sugeruje bardzo dużą niedoczynność tarczycy. Koniecznie proszę zgłosić się do Poradnii Endokrynologicznej celem zbadania min. poziomu hormonów tarczycy i postawienia ostatecznej diagnozy.