Wynik histopatologiczny po usunięciu zrostów na jelicie i torbieli okołojajowodowych

Nazywa się Patrycja mam 18 lat w grudniu miałam usuwane zrosty na jelicie i torbiele okołojajowodowe dziś odebrałam wynik histopatologiczny i nie wiem czy się martwić czy nie Wynik badania Stis serosa -A ( M- 33770) stis follicularis -B (M- 33500) A torbiel ok 1cm B wycinek z jajnika prawego- 3 torbielowate fragmenty do 1cm Mam się czego bać?

W napisanym wyniku brakuje dwóch liter przed każdym rozpoznaniem Cy-stis serosa i cy-stis follicularis. Żadne z tych rozpoznań nie potwierdza nowotworu, zatem nie ma się czym martwić.