Wynik morfologii krwi półrocznego dziecka do analizy

Witam, byłabym wdzięczna za szybką interpretacje wyników morfologii mojej półrocznej córeczki. Chodzi mi głównie o te pozycje: Leukocyty: 12 tys/ų, norma: 4-10 MCV: 78fl, norma 80-98 DIFF:%LYM: 77,6%, norma: 18-50 DIFF:%GRA: 17,6%, norma: 45-75 Bardzo sie o nia martwie gdyz sama borykam sie z problemami hematologicznymi. Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Przedstawione procentowe normy limfocytów i granulocytów nie są dla dzieci tylko dla dorosłych. Dla dziecka są prawidłowe. Pozostałe odchylenia są niewielkie bez znaczenia klinicznego.

Pozdrawiam.