Wynik PRL i hormonów

witam , Mam taki o to problem , 2 m-ce temu moja prl wynosiła 85ng/ml . Przeszłam kolejne badania i wynik podstwowy to 16 i 19 (w normie) profil nocny wyszedł ok stężenie o 2 w nocy 60 . I zaczyna sprawa się komplikować bo zrobiono test z MTC wyjsciowa to168 po 60min 230 i po 120 min 160 , Dotego TSH nieznacznie poniżej normy i DHEAS trochę ponad normę , Mam zaburzenia miesiączkowania ( 4 cykle w roku) obolałe piersi bez laktacji , pozostałe hormony ok, Czemu te wyniki wyszły tak dziwne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacja endokrynologia