Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa u 29-latki

Wynik rezonansu magnetycznego ...prosze o konsultacje.. Kobieta 29 lat Dehydratacja krążka miedzykręgowego L5-S1. Na tym poziomie widoczna wypukliny dokanałowa, która leży w obrębie tkanki tłuszczowej epiduralnej nie powoduje ucisku na worek oponowe i korzonki nerwowe. Nierówność dolnej blaszki granicznej trzonu L5 i górnej trzonu S1. Poza tym na poziomach TH11, TH 12 oraz L1-L2 widać niewielkie uwypuklny dwubocznie powodujące dyskretne modelowanie przedniej ściany worka opony twar

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest łączna ocena z bezposrednimbadaniem lekarskim, proponuje udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.