Wynik rezonansu stopy u syna

Bardzo proszę o odczytanie wyniku rezonansu syn miał robioną prawą stope wizyte u ortopedy mam dopiero z synem za 2 miesiące a bardzo się denerwuje tym wynikiem Drobne ogniska obrzęku szpiku w centralnej części kości klinowatej przyśrodkowej .Ograniczony zbiornik płynu 6 mm średnicy na pograniczu kości sześciennej i podstaw 3 i 4 kości śródstopia .Poza tym zaobserwowane kości stopy bez patalogii.Aparat ścięgnisto-mięsniowy stopy w normie

Witam serdecznie,

Wynik może świadczyć o wielu rzeczach. Dlatego należy go skonfrontować z obrazem klinicznym. Dlatego sugeruję nie denerwować się i udać się na wyznaczoną wisytę do ortopedy, który ostatecznie postawi rozpoznanie.

Pozdrawiam.