Wynik RTG kręgosłupa u 38-latki
Proszę o interpretację wyniku RTG kr.L-S: Zatarta struktura górnej części trzonu L3. Zaostrzenia krawędzi przednich trzonów. Możliwe rozerwanie ciągłościnasad łuku L5. Czy to coś poważnego ?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Przyczyn tego typu opisu może być wiele. Konieczne jest poznanie więcej ilości informacji medycznych pacjenta aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.