Wynik testu PAPP-A i beta-HCG u 29-latki

trisomia 21, 18, 13 . Proszę o pomoc wczoraj odebrałam wymiki pappa i wolnego beta hcg: moje wyniki to : wolne beta hcg : 0,397, pappa: 0,464. trisomia 21 ryzyko podst 1:788 ryzyko skorygowane 1:15766 trisomia 18 ryzyko podst 1:1929 ryzyko skorygowane 1 :4130 trisomia 13 ryzyko podst 1:6051 ryzyko skorygowane

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza, że ryzyko wystąpienia wymienionych wad jest bardzo niskie. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących interpretacji badania sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.