Wynik TK kręgosłupa a praca fizyczna

Dzień dobry proszę o konsultację TK L3-L4 L4-L5 niewielkie tylne wypukliny krążków międzykręgowych zmiany w stawach międzykręgowych pogrubienie wiązadeł żółtych stenoza zachyłkowa L4-L5 wypuklina 4mm zwężeniem wymiaru strzałkowego kanału kręgowego do 7mm L5-S1 dyskretne obniżenie wysokości krążka międzykręgowego Niezamknięcie łuku kręgowego S2 Proszę o informację nt. zaawansowania choroby rokowań Pracy fizycznej wskazania, przeciwwskazania Konsultacji z neurochirurgiem Kiedy rozważyć operację?

Konieczna pełna konsultacja Wynik MRI nie zawsze zgadza się za stanem funkcjonalnym .
Pozdrawiam
Raczej miernie nasilone zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatyczne
Potrzebne regularne ćwiczenia wzmacniające kręgosłup! rahabilitacja
Pozdrawiam