Wynik USG węzłów chłonnych a morfologia krwi

Witam, USG węzłów chłonnych szji, powiększone, echostruktura - skąpa zatoka rozbudowana kora o hypoechowej echogenicznosci, wielkości-dość liczne w bocznym przedziale szyi po st.pr. maks.wielk. 18x9mm , podżuchwowy lewy 28,5x10mm, przednaczyniowy po str.pr. 20x8 mm, po lw. 16,5x8,dość liczne podbródkowe maks.wielk. 11x5 i 19x11 . Dodatkowo w badaniach krwi odchylenia WBC 14 (4-10), w tym LYMPH - 7 (1-4) reszta w normie, RTG klatki i USG j.brzusznej tez norma. Proszę o interpretacje oraz sugestie

Piotr Pilarski

Węzły nie wyglądają na patologicznie zmienione. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie. Możliwe, że konieczne będzie usg kontrolne za 3-6 miesięcy.

Pozdrawiam.