Wyniki badań 6-latka. Proszę o interpretację

Witam! Mam pytanie dotyczące mojego 6-letniego synka. Zauważyłam na jego szyi powiększonego węzła i drugiego za uchem. Zrobiłam mu badanie krwi, wszystkie parametry są w normie, tylko monocyty, które mają przedział do 10 u mojego synka mają wynik 12. Czy jest to coś niepokojącego? RBC 4,57 HCT 39,3 MCV 86 WBC 7,9 NEU 66,3 LYM 20 EOS 1,4 BAS 0,2 Z góry dziękuję i pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań synka z lekarzem pediatrą, prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić jego stan zdrowia. Pediatra nie tylko obejrzy wyniki, ale także zbada dziecko fizykalnie i zbierze dokładny wywiad, co pozwoli na postawienie trafnej diagnozy.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.