Wyniki badań hormonalnych i TSH przed planowaniem ciąży

Witam planuję ciążę teraz odebrałam wyniki TSH(ICD-9:L69-mój wynik 2,020 i FT4 (ICD-9:069)-mój wynik 1,19 a także anty TPO(ICD-9:O09)-mój wynik 9,37 i anty TG(ICD-9:O18) mój wynik <10,00 czy one są prawidłowe.Bardzo proszę o szybką odpowiedz

Piotr Pilarski

TSH i FT4 są prawidłowe zgodnie z ogólnymi normami. Jeśli chodzi o wyniki przeciwciał należy je rozpatrywać w oparciu o normy laboratorium w którym robiła Pani te badania.

Pozdrawiam.