Wyniki badań na insulinooporność

Dzień dobry, robiłam badania na insulinoodporość, oto co mi wyszło:krzywa cukrowa przy obciążeniu 75g Glukoza na czczo- 93 mg/dl, po godzinie- 148, po 2 godz.- 97; Insulina na czczo 10,39 uIU/ml, po godz. 87,8, po 2 godz.- 53,77. Prosiłabym o zinterpretowanie tych wyników ponieważ muszę trochę poczekać na wizytę. Bardzo dziękuję za odpowiedź

Trudno zinterpretować wyniki. Po pierwsze brak danych o wzroście i masie ciała, po drugie test tolerancji glukozy z równoczesnym pomiarem insulinemii nie jest wystarczajaco swoisty.