Wyniki badania krwi kobiety w 33-tygodniu ciąży

Witam, jestem w 33 tygodniu ciązy. W zeszłym tygodniu robiłam badania krwi. Oto wyniki, które nie są w normie: hct: 31,9% hgb 10,7g/dL rbc 3,66 10*6/uL oraz wbc 10.85 10*6/uL. Czytałam, że w ciązy hematokryt moze osiągnąc minimalnie 34%. Często zdarzają mi się zawroty głowy i ogólne osłabnienie. Wizytę u lekarza mam dopiero za jakis czas, więc chciałabym sie dowiedziec, czy te wyniki o czyms swiadczą. Wszystkie inne są w porządku, jedynie w moczu stwierdzono śladową ilośc białka. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Zaburzenia parametrów czerwonokrwinkowych mogą odpowiadać zmianom obserwowanym w ciąży i mogą się przyczynić do powodowania opisanych przez Panią dolegliwości. Nie można jednak wykluczyć, że istnije inna przyczyna Pani osłabienia, dlatego koniecnze jest przeprowadzenie badania.