Wyniki badania krwi z rozmazem u syna

MÓJ SYN W NIEDZIELE DOSTAŁ GORĄCZKE 39STOPNI KTÓRA TRWAŁA DWA DNI.LEKARZ STW ŻE TO ANGINA .PO 3 DNIACH ZROBILIŚMY BADANIE KRWI Z ROZMAZEM.OTO WYNIKI:EOZYNOFILE 2%, MONICYTY4%, PAŁKI2%, KOM.LIMFOIDALNE 4%, SEGMENTY 11%, LIMFOCYTY77%.CZY TO NORMALNY WYNIK?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki interpretuje się wyłącznie w oparciu o pełen wynik badania i dane kliniczne. Należy skonsultować go z lekarzem, który zlecił wykonanie diagnostyki.