Wyniki badania poziomu cholesterolu i cukru

Witam. Miałem mieć pewna operacje, lecz po zrobieniu wyników okazało sie ze cholesterol mam 250 a cukier 180. Gdy ma doktor prowadząca zobaczyła je od razu odstawiła mnie od operacji. Po tym wydarzeniu postanowiłem trzymać dietę. Unikałem słodyczy ciast tłustego jedzenia. Ograniczalem sie wyłącznie do lekkostrawnych produktów. Po 2 tyg znowu postanowiłem zrobic wyniki i okazało sie ze cholesterol mam 180 a cukier 102. Czy jest to możliwe?

Witam,

Dwa tygodnie to za mało aby zapanować nad wspomnianymi zakurzeniami. W diecie lekkostrawnej ogranicza Pan warzywa surowe i produkty bogate w błonnik co w przypadku pana zaburzeń jest błędnym postępowaniem. Nie znam przyczyny operacji dlatego nie jestem w stanie bezpiecznie zalecić zwiększenia aktywności fizycznej. A jakie ma Pan ciśnienie tętnicze? Zachęcam do zapoznania się z zaleceniami żywieniowymi w moim artykule które podlegają zakurzeniom związanym z glikemią i lipidogramu. http://www.ciazowy.pl/artykul,zdazyc-przed-cukrzyca,2829,1.html