Wyniki biochemii

Witam, wypisze to, co jest tłustym drukiem, oto wyniki: biochemia: cholesterol całkowity-5,34 triglicerydy-1,74 Immunochemia: tsh - 7,170 Morfologia: hgb-16,1 hct-49,2 hdw-2,25 Mogę dodać, że cierpię na depresję, więc stres jest na porządku dziennym Zaniepokoiłam się wynikami, porównałam ze starymi... TSH miałam niższe - 4,58 - przyjmuję leki, cholesterol też mi się podwyższył o 0.10, z resztą wyników nigdy nie miałam problemów, jak je interpretować?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie podała Pani norm dla swojego laboratorium, niemniej jednak zwraca uwagę wysoki poziom TSH. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego który oceni wyniki w oparciu o dane kliniczne.