Wyniki IgM a podejrzenie boreliozy

Witam, prosze o opinie, mam zrobione wyniki na borelioze: Igm ujemny naromiast Igg 34. Oprocz tej choroby stwierdzono u mnie rzs( anty CCP 36, RP 72). Prosze o rade czy jest to borelioza? Jesli tak to czy ma ona wplyw na wyniki reumatoidalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych wyników badań nie jest możliwe potwierdzenie bądź wykluczenie boreliozy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.