Wyniki morfologii, cholesterolu i bilirubiny u 23-latki

Witam, jestem kobietą mam 23 lata. Zaobserwowałam u siebie zażółcenie białek dlatego udałam się aby wykonać morfologię, bilirubinę, aspat, alat oraz cholesterol. Wszystko w normie oprócz: 1)cholesterol: 217 2) bilirubina całkowita: 1.94 3) mono%: 11.9 Co to może być..? Aspat i alat w normie. Jestem osoba szczuplej budowy, nie spozywam wielu tluszczy zwierzecych wiec nie wiem skad taki wynik cholesterolu. Bardzo prosze o pomoc...co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istotną nieprawidłowość stanowi przede wszystkim podwyższony poziom bilirubiny, co wymaga dokładniejszej diagnostyki - przede wszystkim USG jamy brzusznej oraz dokładniejszych badań laboratoryjnych. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.