Wyniki na tarczycę P/c przeciw peroksydazie tarczycowej

WITAM, odebrałam wyniki na trzczyce P/c przeciw peroksydazie tarczycowej (ATPO) (O09) wynik 1300 przy normie 0-60. podywzszone tez trójglicerydy 232 norma <150. Co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygladaja pozostale badania "tarczycowe"? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.