Wyrywanie włosków rosnących wokół sutków

Witam, czy można wyrywać włoski które rosną wokół sutków?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, nie ma ogólnych przeciwwskazań, by usuwała Pani włoski zlokalizowane na piersi pęsetą lub depilowała za pomocą innych środków.Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Owłosienie w tej okolicy można usuwać pęsetą, natomiast proszę mieć świadomość, że na skutek długotrwałego stosowania tej metody włosy mogą zacząć wrastać. Zdecydowanie bardziej polecam depilację laserową.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska