Wyznaczenie dni płodych u 21-latki

Moje cykle są regularne od zawsze 24 dniowe mam stalego partnera od 9lat. W październiku okres byl 24 nastepnie w dni płodne doszlo do stosunku z wytryskiem w srodku następnie okres powinien byc 16 listopada spóźnił sie cztery dni i był 20 trwał zaledwie 2-3 dni czy jezeli do stosunku doszło 27,28,29,30,1,2,3 to czy były to już dni płodne? I czy jeżeli doszlo do wytrysku w te dni to możliwe jest zapłodnienie? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Bez względu na to czy podane dni były płodne czy nie istnieje prawdopodobieństwo ciąży. sądzę że im późniejszy dzień tym prawdopodobieństwo jest większe.