Wzmacnianie mięśni Kegla przez 50-letnią kobietę

Mam 50 lat i chciałabym wzmocnić mięśnie Kegla poprzez stosowanie kulek gejszy. Proszę o wskazówkę: jaki rodzaj, wielkość i z jakiego materiału są zalecane, czy lepsze są wibrujące, wielkość, czy można je nosić podczas intensywnych ćwiczeń fotness lub na siłowni? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiedzi na Pani pytania. Sądzę że lepiej nie używać ich w czasie wysiłku.