Wzmożony apetyt przy stosowaniu Paroksetyny

Witam,stosuje taki lek z antydepresyjny SSRI PAROKSETYNA(Rexetin) i w skutkach pisze ze zwiekszenie masy ciała.Lekarz powiedział mi ze potym leku sie nie grubnie ale mam takie pytanie czy ten lek zmniejsza przemiane materi? Bo mam zamiar przeprowadzić redukcje pod analiza trenera dieta odżywki trening aeroby i czy wszystko bedzie w porzadku? Albo potym leku jest tak ze tylko wzmozony apetyt moze byc i dlatego pisze zwiekszenie masy ciala w skutkach? pozdrawiam

Szanowny Panie,
Proszę poinformować lekarza psychiatrę, który zlecił Panu stosowanie tego leku, o swoich zamiarach związanych z ćwiczeniami fizycznymi. Proszę pamiętać, że jednoczesne zażywanie leków i odżywek kulturystycznych może wywołać niepożądane skutki. Dlatego konieczna jest szczera rozmowa z lekarzem i przedstawienie mu co Pan zamierza stosować w związku z dietą, treningiem i odżywkami. Proszę też przedstawić lekarzowi Pana wątpliwości dotyczące treści ulotki.

Serdecznie pozdrawiam.