Zaburzenia erekcji a wady postawy

Wady postawy a erekcja witam mam 32 lata i chcialem sie dowiedziec czy przy wadzie postawy zaokraglone plecy kifoza i poglebiona lordoza oraz napięciami w obrębie miednicy to mogą one mieć wpływ na współżycie - zwłaszcza napięcia. pozatym miesnie plecow sa bardzo ponapinane moga wystepowac problemy z erekcja

Witam
Za wystąpienie odpowiedniej erekcji odpowiada m.in. ośrodek zlokalizowany w części krzyżowej rdzenia kręgowego, a za ejakulację ośrodek krzyżowy i lędźwiowy. Jeśli problemy miałby wynikać z ewentualnych np ucisków w tym obrębie to należy to stwierdzić poprzez odpowiednie badania (np.rezonans). Wizyta u neurologa też może być wskazana.
Pozdrawiam B.K.