Zaburzenia gospodarki elektrolitycznej i podwyższony poziom hormonów

Dzień dobry, bardzo proszę o poradę co może mi dolegać. Mam 28 lat oraz zaburzenia gospodarki elektrolitycznej jak również wysokie poziomy hormonów. W ostatnich tygodniach byłam hospitalizowana. Stwierdzono u mnie hipokalemię przypisano potas. Jednak poziomy moich hormonów nadnerczy jak i prolaktyny i kortyzolu są wysokie. Czuję często duszności oraz zaburzenia widzenia raz na jakiś czas. Czy to wina hormonów? od ostatnich 2 lat przyjmuję blokady na kręgosłup bo mam przepuklinę kręgosłupa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zaburzenia elektrolitowe jak najbardziej moga być efektem wahań hormonalnych. Konieczna jest konsultacja z endokrynologiem.