Zaburzenia komorowe miesiąc po ablacji

Miesiąc po ablacji zaczęły mi się zaburzenia, które przez lata nauczyłam się rozpoznawać jako komorowe. Bezpośrednio po zabiegu ich nie miałam. Czy to prawidłowe, przejściowe czy powód do niepokoju?

Witam serdecznie. Z całą pewnością konieczna jest ponowna konsultacja z kardiologiem. Niestety nie zawsze ablacja pozwala na uzyskanie całkowitej poprawy.