Zaburzenia orientacji w terenie, zaburzenia pamięci i problemy z wypowiadaniem się

witam Z czego moze wynikac zaburzenie orientacji w terenie. Za kazdym razem zapominam jak cos zrobic, nie moge zrozumiec np jak sie odnalezc na lotnisku co jak gdzie podejsc chodz latalam juz 5 razy z kolega. Tak samo gdy on gdzies parkuje samochod ja nie pamietam.Nie moge rowniez slow dobrac, rozmawiac z kimkolwiek, formuluje zdania tak ze wydaje sie pretensjonalne,negatywne,obrazajace.

Witam, opisane przez panią objawy mogą mieć zarówno podłoże psychologiczne jak i neurologiczne.
Proponuję skonsultować się z lekarzem neurologiem w celu diagnostycznym.
Dobrze będzie też umówić się na konsultację z psychologiem bądź terapeutą aby przeprowadzić diagnozę pod kątem psychologicznym.
Pozdrawiam
Agnieszka Zapart

Mogą to być zaburzenia neurologiczne wynikające z funkcjonowania mózgu, jego dysfunkcji, trudności czy procesów chorobowych. Proszę skonsultować się z lekarzem neurologiem i zrobić badania.