Zaczerwienienie na jądrach i sucha żołądź penisa

Kilka tygodni temu pojawiło się na moich jądrach zaczerwienienie. Zgodnie z internetowymi poradami stosowałem maść Clotrimazolum, po tygodniu objawy minęły. Zgodnie z zaleceniami nieprzerwanie stosowałem nadal maść (łączny okres leczenia 2-4 tygodni). Aż nagle wczoraj żołądź prącia oraz napletek stały się strasznie suche i pomarszczone. http://postimg.org/gallery/6tv88zm8/ Co to może być? Jestem niestety bardzo wstydliwy, chciałbym za wszelką cenę uniknąć wizyty u lekarza

Wiesław Mahaczek Urologia

witam
w pana przypadku wizyta u dermatologa lub urologa jest konieczna, u lekarza nie ma wstydu
pozdrawiam