Zaczerwienione krostki po zakończeniu kuracji lekiem Rovamycine

W Dn. 16.06.2015 zakończyłam przyjmowanie leku ROVAMYCINE. W dn. 18-19.06.2015 na szyi i dekolcie zaczęły pojawiać się zaczerwienione krostki, które szybko przechodzą w białe (ropne). Są małe/drobne, nie swędzą. Czy możliwe by te objawy były powiązane z zakończeniem leczenia ww. lekiem? ( w tym czasie nie wprowadzałam nowych produktów spożywczych ani środków piorących, które mogłabym uznać za uczulające).

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno powiedzieć bez zobaczenia tych zmian, w każdym bąź razie po tym leku takie zmiany skórne jak Pani pisze raczej nie występują... Sugeruje wizytę u lekarza , gdyż prawdopodobnie nie są one związane z antybiotykiem.